Drodzy uczniowie, szanowni rodzice. Z ogromną przyjemnością i dumą przyjęliśmy wiadomość,iż uczniowie naszej szkoły Wiktoria Sójka, Oliwia Grad, Dawid Karnowski zajęli pierwsze miejsca w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr w kategorii Skrzat. Natomiast Julia Ciammaruchi oraz Michał Fajkowski otrzymali wyróżnienia. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w reprezentowaniu naszej szkoły!

Bóbr to nie tylko jeden z najbardziej fascynujących gryzoni występujących w Europie i na innych kontynentach, ale też świetna okazja do rozwoju uczniów. Konkurs Bóbr to polska edycja międzynarodowego konkursu, który każdego roku odbywa się dokładnie w tym samym czasie w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia analitycznego, oraz popularyzacja umiejętnego posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr nie jest kolejnym, nudnym konkursem edukacyjnym, lecz nowoczesnym przedsięwzięciem zrealizowanym w nowoczesny sposób oraz realna szansą na rozwój młodych ludzi!