Dzień Patrona Szkoły - środa 23.03.2022r. była dla nas wszystkich wspaniałym dniem!. Odwiedziła naszą szkołę sama Królowa Jadwiga wraz ze swym orszakiem. W role aktorskie postaci 4 królowych w różnym wieku, paziów i lektorów wcielili się oczywiście uczniowie klas IV a, IV b, VI, VII b i bardzo utalentowane koło artystyczne. Wszyscy godnie reprezentowali dwór królewski i asystowali Królowej Jadwidze w jej w przejściu korytarzami szkolnymi oraz w zabawach edukacyjnych już bezpośrednio w klasach. Uczniowie wykazali się wiedzą na temat naszej patronki, wspaniale odpowiadali nawet na trudne pytania za, co byli nagradzani słodkościami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Radość i wesele zagościły w naszej szkole oraz ogromne zainteresowanie postaciami w stylizowanych kostiumach. Sami zobaczcie, co się działo!